MENU

Ogłoszenia parafialne, 24.09.2023

Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach

  ul. 11-go Listopada 89
38-300 Gorlice

   18 352 24 36

MSZE ŚWIĘTE

Nd: 7:00 | 9:00 | 11:00 | 17:30

Pn-Sb: 6:30 | 17:30 

KANCELARIA

Wtorek, środa, czwartek, piątek po wieczorowej Mszy św.

W sprawach pilnych o każdej porze.

BIBLIOTEKA

Czynna w niedziele i święta po Mszach św. o godz. 9:00 i 11:00. 

DIECEZJALNE RADIO VIA

 

DIECEZJALNE RADIO VIA

 

ZNAJDŹ MSZĘ ŚW.

 

ZNAJDŹ MSZĘ ŚW.

 

ROK LITURGICZNY

 

ROK LITURGICZNY

 

Ogłoszenia parafialne, 24.09.2023


  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik.
  2. 1 Października (niedziela) rozpoczynamy w naszej parafii Misje św., które wygłosi ks. Rafał Brej – Dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Lipinkach. Pogram misji św. wraz z zaproszeniem został dostarczony do naszych domów przez młodzież, będzie przypominany w każdym dniu misji.   Misje to bardzo ważny czas w życiu parafii i każdego z nas. To również obowiązek katolika, brać udział w misjach św. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nich: dzieci, młodzież, dorosłych i starszych, małżeństwa, rodziny, osoby samotne, osoby pogubione i oddalone od Boga. Czas misji to okazja do spowiedzi. Każdy jest zaproszony na ten święty czas. Msze św. z naukami będą do południa o godz. 9.00 i po południu o godz. 17.30. Do południa zapraszamy tych, którzy nie pracują bądź mają wolne po południu pracujących. Skorzystajmy z tej wyjątkowej okazji do pogłębienie naszej więzi z Chrystusem. W czasie Misji, będzie przy bibliotece parafialnej utworzony sklepik z dewocjonaliami.  Będzie tam można nabyć krzyż misyjny oraz obrazek MBN Nieustającej Pomocy (pamiątka Misji św.). W sobotę 7 października na Mszach św. będzie składka na cele Misji św. W czasie misji św. nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 (intencje będą odprawione o godz. 9.00)
  3. Nabożeństwa różańcowe będą od 1 – 7 października o godz. 16.50. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy, a szczególnie dzieci, które w pierwszym dniu otrzymają plansze, na których będą zbierać codziennie naklejki. Na pierwsze nabożeństwo różańcowe 1 października (niedziela), zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami. Zostaną wtedy poświęcone i rozdane różańce.
  4. W środę 27 września 2023 o godz. 19.00 będzie spotkanie dla uczestników Pielgrzymki do Ziemi Świętej 10 – 17 luty 2024.
  5. W przyszłą niedzielę w związku z misjami nie będzie różańca o godz. 8.30.
  6. Prosimy w tym tygodniu o wykoszenie trawy wokół kościoła mieszkańców  Dolnego Osiedla z ul. Chopina i Bieckiej. O zorganizowanie grupy prosimy Pana Stanisława Berkowicza.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej można ją nabywać przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy do Biblioteki Parafialnej.

UDOSTĘPNIJ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

DIECEZJALNE RADIO VIA

 

ZNAJDŹ MSZĘ ŚW.

 

DIECEZJALNE RADIO VIA

 

ZNAJDŹ MSZĘ ŚW.

 

NOWENNA

 

DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

cropped-obraz-mbnp-1.jpg

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską…

VIDEO

 

VIDEO

 

AUDIO

 

AUDIO

 

TWITTER

 

FACEBOOK

 

WIADOMOŚCI

WIADOMOŚCI

RADIO WATYKAŃSKIE

KATOLICKA AGENCJA INFORMACYJNA

DIECEZJA RZESZOWSKA

RADIO WATYKAŃSKIE

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

YOUTUBE

KSM GORLICE GLINIK

FACEBOOK

@diecezjarzeszowska