- 29 września (niedziela) rozpoczynamy w naszej parafii renowacje misji św., które poprowadzi ks. Rafał Brej – Dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Lipinkach. Program renowacji znajduje się tutaj.
- Składka w przyszłą niedzielę będzie na renowacje misji.
- W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności śp. Aleksander Jamro zam. przy ul. Robotniczej. Polecajmy Jego o naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu…
- W środę maturzyści z Gorlic udają się na pielgrzymkę na Jasną Górę. Módlmy się w tym dniu w ich intencji.
- W przyszłą niedzielę Różaniec o godz. 8.30 odmówi Róża św. Faustyny. Będziemy się modlić w intencji dobrego przeżycia renowacji misji św.
- Przed kościołem przedstawiciele Parafialnego Zespołu Caritas prowadzą zbiórkę na rzecz poszkodowanych w powodzi.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej można ją nabywać przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy do Biblioteki Parafialnej.
- W poniedziałek Wojownicy Maryi rozpoczną kolejny rok formacji. Spotkanie o godz. 19.00 w kościele św. Jadwigi.




















