- Gościmy dzisiaj w naszej parafii o. Tomasza Podrazika. Po Mszy św. do puszek będą zbierane ofiary na Dzieło Misyjne, które prowadzi o. Tomasz.
- We wtorek, na Mszę św. wieczorną przychodzą kandydaci do sakramentu bierzmowania z klasy VII. Po Mszy św. będzie dla nich spotkanie.
- W środę po Mszy św. wieczornej, będzie spotkanie grupy biblijnej.
- W czwartek po Mszy św. wieczornej będzie zbiórka ministrantów.
- W piątek wypada trzeci piątek miesiąca. O godz. 17.00 będzie Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
- W sobotę wypada święto Katedry Św. Piotra.
- W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową o godz. 8.30 poprowadzi Róża św. Kingi. Będziemy się modlić w intencji naszych dobroczyńców.
- W kościele na półkach z gazetami są wyłożone karteczki z prośbą o przekazanie 1,5 % podatku na pomoc dla naszego chorego parafianina, pana Adama. Również w niedzielę 2 marca będzie organizowany w naszej parafii kiermasz ciast na pomoc dla pana Adama.
- Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na sfinansowanie opłat za ogrzewanie kościoła.
- Zabierzmy ze sobą do domu prasę katolicką.
- W ostatnim czasie odeszła z naszej wspólnoty do wieczności śp. Edyta Lehmann-Holik. zam. przy ul. Korczaka. Polecajmy Ją i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu…




















