Nabożeństwa parafialne odprawiane są: w czwartek do Miłosierdzia Bożego oraz sobotę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:00.

Papieski Twitter

Ogłoszenia parafialne, 20.01.2019 r.


1.Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii.

Drodzy Parafianie, za Waszą życzliwość, za wszystkie spotkania, rozmowy pragniemy Wam wszystkim podziękować. Zapewniamy Was o naszej modlitwie. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

2.Przeżywamy w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3.Nabożeństwa parafialne odprawiane są: do Bożego Miłosierdzia (czwartek) i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (sobota) o godz. 17.00, a po nich Msza św. W czasie nabożeństw będziemy polecać naszych zmarłych wypominkach rocznych.

4.W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.

5.W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową po Mszy św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Męska. Modlić się będziemy w intencji rodzin w naszej parafii.

6.W liturgii Kościoła w tym tygodniu odchodzimy:

- w poniedziałek- wspomnienie św. Agnieszki – Dziewicy i Męczennicy;

- w czwartek- wspomnienie św. Franciszka Salezego – Biskupa;

- w piątek- święto Nawrócenie św. Pawła Apostoła;

- w sobotę- wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa – Biskupów;

7.W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków.

8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest wyłożona przy wyjściu ze świątyni.

9.W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Marię Jantas zam. Orzy ul. Chopina i śp. Irenę Habaj zam. przy ul. Robotniczej. Wieczny odpoczynek…


Pobieranie...

Pobieranie...

Pobieranie...

Polecamy