MENU

MENU

Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach

  ul. 11-go Listopada 89
38-300 Gorlice

   18 352 24 36

MSZE ŚWIĘTE

Nd: 7:00 | 9:00 | 11:00 | 18:00

Pn-Sb: 6:30 | 18:00

KANCELARIA

Wtorek, środa, czwartek, piątek po wieczorowej Mszy św.

W sprawach pilnych o każdej porze.

BIBLIOTEKA

Niedziele i święta po Mszach św. o godz. 9:00 i 11:00

SYNOD 2021-2023

EPISKOPAT VIDEO

EPISKOPAT AUDIO

ODESZLI OD NAS

RADIO VIA

MSZA ŚW. ONLINE

Dzień patrona naszej Szkoły Podstawowej – św. Jana Kantego

20 października, jak co roku, Miejski Zespół Szkół nr 3 obchodził Dzień Patrona, którym jest święty Jan Kanty. To ważne święto dla całej szkolnej społeczności, którego celem jest uczczenie pamięci świętego Patrona i przybliżenie Jego sylwetki wszystkim uczniom. Każdego roku społeczność szkolna stara się, żeby był to dzień niezwykły, bardzo uroczysty i pełen atrakcji, ale i refleksji. W przygotowania związane z Dniem Patrona włączyła się cała społeczność szkolna: nauczyciele, pracownicy oraz, przede wszystkim, uczniowie.

Oprócz ciekawych konkursów, w dzień wspomnienia świętego Jana Kantego, w kościele parafialnym w Gliniku odbyła się uroczysta akademia w wykonaniu uczniów klasy VIII b, która przybliżyła sylwetkę świętego Jana. Po akademii nasz ksiądz Robert odprawił  Mszę świętą w intencji całej społeczności szkolnej, a po Mszy świętej wręczono dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursów.

Św. Jan Kanty już od wielu lat patronuje społeczności szkolnej. Dla uczniów i nauczycieli jest wzorem człowieka wykształconego, pracowitego, współczującego innym, wrażliwego i miłosiernego. W swoim życiu potrafił pięknie pogodzić wiarę i naukę. Niech Jego przemożne wstawiennictwo wyprasza potrzebne łaski całej społeczności szkolnej.

UDOSTĘPNIJ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

SYNOD 2021-2023

EPISKOPAT AUDIO

EPISKOPAT VIDEO

RADIO VIA

MSZA ŚW. ONLINE

NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

INSTAGRAM

@ksm_gorliceglinik

YOUTUBE

KSM GORLICE GLINIK