• Kościół Nieustającej Pomocy w Gorlicach

    Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach-Gliniku

  • Przyjdź Chlebie żywy, Zbawco nasz..

  • Oto wielka Tajemnica Wiary

Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17:00, zaś bezpośrednio po nich wieczorna Msza św.

Słuchaj radia VIA

Znajdź Mszę św. online

Obserwuj nas

Papieski Twitter

  • Jesteś tutaj:  
  • Strona główna
  • Ks. Robert Karaś nowym wikariuszem w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach

Nominacją J.E. ks. Bpa Ordynariusza Diecezji Rzeszowskiej Jana Wątroby, od dnia 1.09.2021 r. posługę wikariusza w naszej parafii sprawuje ks. Robert Karaś.

Robert Karaś urodził się 8 grudnia 1985 roku w Jaśle. Ukończył IV LO w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle. Święcenia kapłańskie otrzymał w dn. 22 maja 2010 roku z rąk Ks. Bpa Kazimierza Górnego. Pierwszą jego parafią w duszpasterskiej posłudze została parafia w Czudcu, by następnie sprawować posługę w Zaczerniu. W latach 2017-2021 pracował jako wikariusz w parafii pw. św. Józefa Pelczara w Rzeszowie, skąd został mianowany wikariuszem w naszej parafii.

Ks. Robertowi życzymy wielu sił, łask oraz błogosławieństwa Bożego za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w duszpasterskiej posłudze w naszej parafii. Z pewnością naszego nowego duszpasterza czeka wiele zadań i obowiązków, jednak jesteśmy przekonani, że z Bożą pomocą uda się je wszystkie należycie wypełnić.

Witamy Księże Robercie w rodzinie #NieustającejPomocyGorlice!

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE CODZIENNIE O GODZ. 17:00
Slider
POZNAJ WYJĄTKOWĄ HISTORIĘ GORLICKO-GLINICKIEJ PARAFII
Slider
Pobieranie...
Pobieranie...
Pobieranie...
Slider

Nasze media społecznościowe

Oglądaj na naszym kanale

Najnowsze galerie

Informacje Episkopatu

Papieski Twitter

Słuchaj radia VIA

Znajdź Mszę św. online

Polecamy